7 vychytávek, které potěší každého skialpinistu!

 

 

1) Lopatocepín Shaxe
Batoh se vždy pronese, hlavně když musíme tahat i lopatu a cepín. S touhle vychytávkou ušetříte váhu i místo v batohu. Násada této lopaty je zároveň rukojetí cepínu. Jak jednoduché! V případě potřeby stačí vyměnit list lopaty za hlavu cepínu.


2) Lékárnička, co nezabere místo
Už jste se rozhodovali, zda lékárnu vzít či nevzít, protože zabírá další místo v batohu? Tahle lékárna pasuje přesně do obalu mezi pár haršajsen, takže ji můžete mít vždy s sebou!

3) Přenosná folie a obal v jednom!

Představujeme Vám LoveGlove. Konec trápení s trefováním se na fólii! Nahrazuje přenosku, lépe se odlepuje a udržuje pás sušší. Do LoveGlove se zamilujete!

4) Všechny sjezdy v jedné knize

V této tlusté bichli najdete 600 sjezdů a 400 túr. Jsou tam popisy i topa. Aby toho nebylo málo tak ty bichle jsou dvě – na východní a západní část Alp. A to už chvíli zabere než projdete túry všechny!

 

5) Hůlka, co umí měřit sklon svahu

Vypadá to jako klasická dvoudílná hůlka, ale to by nebyla mezi vychytávkami! Hůlka LockJaw od K2 má pod rukojetí geniálně jednoduchý sklonoměr. Mít ho vždy po ruce, se může hodit!

 

6) Patrouille des Glaciers

Přiznejte se, kdo v koutku duše nesnil o účasti na tomto skialpovém závodě! Pro všechny snílky tu máme batoh věnovaný závodu PDG!

7) Sada Alpine Touring

Poslední tip je na sadu ve které je vše co skialpinista potřebuje k údržbě svého drahoceného skialpového vybavení. Od kapesního brousku na hrany po impregnaci na pásy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.